2022. április 2-án rendezték meg az SKI Országos Bajnokságát és Kohai Kupát Ercsiben. Egyesületünkből 11 fő és 2 két kata csapat próbálkozott meg a 260 induló között a dobogó tetejére jutással. Gáncs Adrienn és egyesületünk vezetője, Gáncs Krisztián bíráskodott és 2 fő fővel az asztaloknál is segítettünk.
A napot a csapat katákkal kezdtük, ahol a Deák Hanga, Gáncs Nóra, Halász Kornél összetételű csapat a 2., az eggyel fiatalabb korosztályban pedig Deák Zsolt, Kocsis Bendegúz, Mesterházy Olivér alkotta csapat a 3. helyet szerezte meg. Utána az egyéni számok következtek, ahol mindenki keményen küzdött.

Eredmények:

1.hely
Deák Zsolt Kata

2.hely
Gáncs Nóra Kata
Halász Torda Kumite
Mayer Bertalan Kata
Gáncs Krisztián 2x (Kata és Yakusoku kumite)
Deák Hanga, Gáncs Nóra, Halász Kornél Kata csapat

3.hely
Mesterházy Olivér
Kocsis Árpád Kata
Deák Zsolt, Kocsis Bendegúz, Mesterházy Olivér Kata csapat

4. hely
Halász Kornél Kata
Deák Hanga Kata

Gratulálunk mindenkinek!