2021. november 27-én rendezte meg a SKI MSZ Országos Bajnokságát. Nagyon készültünk, mivel ez volt az idei, sok lezárással terhelt év kiemelt versenye egyesületünk számára. Sajnos az elmúlt héten szép lassan elfogytunk, rengetegen karanténba kerültek, mivel kontakt személyek voltak. Egy maréknyi csapattal így is sikerült tatamira állnunk.
Mindenki szépen szerepelt és dobogóra állhatott. A sort a gyerekek között Kocsis Bendegúz kezdte, aki katában a 3. helyen végzett. Gáncs Nóra szintén katában indult és 2. helyen végzett.
Kumitében Halász Torda képviselte a csapatot. Szépen menetelt és nyerte a meccseket. Végül csak a döntőben talált legyőzőre így 2. helyen végzett. Végül a nagyobbak között a haladó kategóriában Mayer Bertalan, míg a felnőttek között Kocsis Árpád szerzett ezüst érmet katában.
A csapat irányítását és az edzői feladatokat Gáncs Dávid látta el, míg a bíráskodásban egyesületünk elnöke, Gáncs Krisztián segédkezett.
Gratulálunk minden indulónak!