2017. október 28-án rendezték meg Hévízen a 2. Hévíz Kupa és BKOH Országos Bajnokságot. 10 fővel és 1 kata csapattal vágtunk neki a küzdelmeknek. Mind utánpótlás, mind haladó kategóriákban szépen szerepeltek a versenyzőink és összességében 4 arany, 5 ezüst és 1 bronz érmet szereztek meg. Tarnai Krisztián 40+-os felnőtt utánpótlás kategóriában kétszer is dobogóra állhatott élete első versenyén.
Egyesületünk két bíróval is segítette a verseny lebonyolítását. Szalai László sarokbíróként segédkezett, míg egyesületünk vezetője Gáncs Krisztián a versenyzés mellett a küzdőtér vezetését is gyakorolta.
 
1.hely
Gáncs Adrienn kata haladó
Gáncs Dávid kata haladó
Tarnai Krisztián kata UP
Sobieski Ádám kata UP


2.hely
Tóth Anna kata haladó
Tóth Anna, Gáncs Adrienn, Gáncs Krisztián csapat kata haladó
Tarnai Krisztián kumite UP
Gergácz Péter kata UP
Tóth Balázs kata UP

3.hely
Gáncs Krisztián kata 40+ haladó

4.hely
Halász Kornél kata UP
Tarnai-Németh Kilián kihon ippon kumite

Gratulálunk mindenkinek!