2017. október 21-én rendezték Levélen a III. LKSE Karate Kupát, ahol egyesületünk is képviseltette magát egy kisebb csapattal. A WKF szabályrendszer katában nem okozott problémát, de kumitében még van előttünk fejlődési lehetőség. Összességében szépen szerepelt a csapat és mindenki dobogóra állhatott.
A napot Halász Kornél kezdte, aki utánpótlás kata kategóriában indult a 8-9 évesek között és 3. helyen végzett. Gergácz Péter a 14-15 évesek utánpótlás kategóriájában katában 1., kumitében 2. helyen végzett.
A haladók között Gáncs Adrienn a 14-15 évesek között és a következő korosztályban is 2. helyen végzett az erős mezőnyben.
Gáncs Dávid 12-13 éves korosztályban katában 1. helyen, míg a 14-15 évesek között 3. helyen végzett. Kumitében szépen küzdött mindkét meccsén, de most nem ért fel a dobogóra.
Egyesületünk vezetője Gáncs Krisztián a 40+-os haladó kata kategóriában 3. helyen végzett.
A verseny jó felkészülési lehetőség volt a jövő heti Európa Kupára.
Gratulálunk nekik!