Egyesületünk részt vett a XXIV. Sakura Karate Kupán Szombathelyen. Katásaink és kumitéseink is szépen helyt álltak az idei év első versenyén. Székely Botond a legkisebbek között először állt fel versenyezni a tatamira és egy első és egy harmadik helyet szerzett meg. Edzőink közül Balla Dániel a bíráskodás mellett a felnőtt kumite első helyét is megszerezte, míg egyesületünk elnöke Gáncs Krisztián katában második, a Grand Master kategóriában pedig harmadik lett.
Eredményeink:
🥇1. hely
Székely Botond Kiba dachi kumite
Balla Dániel felnőtt kumite
Lőrinczy Zselyke Szivacs kumite és kiba dachi kumite
🥈2. hely
Varga-Illés Nataniel kata és kumite
Lőrinczy Zselyke kata
Kocsis Árpád felnőtt kata
Gáncs Krisztián felnőtt kata
Halász Torda kumite
Takács Niké Kata
Kata csapat (Deák Hanga, Gáncs Nóra, Takács Niké)
🥉3. hely
Kocsis Bendegúz Kata és kumite
Deák Hanga kata
Székely Botond szivacs kumite
Vörös Benjamin kata
Varga-Illés Nataniel kata felnevezés
Lőrinczy Zselyke kata
Gáncs Krisztián Grand Master kata
Halász Torda kumite felnevezés
Gratulálunk mindenkinek!