Egyesületünk 2022. július 25-29. illetve augusztus 1-5. között nyári tábort szervez 6-12 éves gyerekeknek a Megasportban (Sopron, Pozsonyi út 2.). Várunk minden mozogni vágyó gyermeket változatos programokkal.

Amit nyújtunk:

- 3x étkezés (tízórai, meleg ebéd, uzsonna)

- karate és önvédelemi edzés

- kézműveskedés

- túrázás

- közös fagylaltozás

Tábor minden nap 8:00 és 16:00 óra között van nyitva.

Tervezett program (időjárás függvényében változhat):

Jelentkezés:

Online (https://forms.gle/xVWEoNA67GxpB6QY8) vagy személyesen

További információ:

Gáncs Krisztián +36209323655
Email: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A táborban csak egészséges gyerek vehet részt. Az első napon kötelező leadni a mellékelt szülői nyilatkozatot.

A programok és a feltételek változtatásának jogát fenntartjuk!

Mennyibe kerül a tábor?

29 900,-Ft/fő/hét amit a jelentkezés véglegesítéséhez kérünk befizetni.

Hogyan tudok fizetni?

Személyesen készpénzben telefonon egyeztetett időpontban vagy utalással egyesületünk számlaszámára:

Takarékbank 59500368-11121134

Megjegyzésben kérjük feltüntetni hogy nyári tábor és a résztvevő nevét.

Hol lesz a tábor?

Megasport alsó terem. Sopron, Pozsonyi út 2.

Hogyan tud jelentkezni?

Online az alábbi jelentkezési lap kitöltésével vagy személyesen előre egyeztetett időpontban.

https://forms.gle/xVWEoNA67GxpB6QY8

Mikor végleges a jelentkezés?

A jelentkezés a tábor díjának befizetésével válik véglegessé. A táborban létszámlimit lesz. A befizetések beérkezésének sorrendjében töltjük fel a helyeket. Amennyiben a tábor betelik a további befizetéseket visszautaljuk és a jelentkezést nem tudjuk elfogadni.

Mire van szükség a jelentkezéshez/részvételhez?

1. A jelentkezési lap kitöltésére (online vagy személyesen).

2. Részvételi díj befizetésére

3. Szülői nyilatkozat leadására az első napon

Miről szól az önvédelmi rész?

Egyesületünk a Nemzeti Együttműködési Alap támogatásával komplex önvédelmi és internet használati tanfolyamot szervez. Ebből a programból ismerhetnek meg részleteket a gyerekek. A program a korosztálynak megfelelően mutatja be az internet használatának veszélyeit és nyújt betekintést az önvédelmi ismeretekbe.

Milyen lesz az étkezés?

A tízórai és uzsonna hideg étel sok gyümölccsel. Az ebéd az aktuális előírások betartásával vendéglőből érkezik. Amennyiben gyermeke allergiás azt a jelentkezésnél és a tábor első napján is jelezze.

Hogyan tudom lemondani a tábort?

A tábor megkezdése előtti hetedik napig írásban szabadon lemondható és a teljes díjat visszatérítjük. Utána visszatérítésre nincs lehetőség, de a részvétel szabadon átruházható. A tábor megkezdésekor orvosi igazolás benyújtása mellett egyedi elbírálás alapján a teljes vagy részleges részvételi díjat visszatéríthetjük.

Mit hozzanak magukkal a gyerekek?

A tábor programjaihoz illő kényelmes ruha és váltóruha edzésekhez. A terembe csak sportcipőben (váltócipő) lehet belépni.

Hozhatnak telefont, elektronikai eszközt?

Amennyiben lehetséges akkor kérjük ne hozzanak. Ha mégis szükség van rá, akkor azt csak saját felelősségre tehetik meg. Ezek őrzését, felügyeletét nem vállaljuk! Amennyiben a szülőt el kell érni azt a felügyelők minden esetben biztosítják a jelentkezési lapon megadott számokon.