Egyesületünk Szlovéniában járt a 10. Domzale Kupán. A SKIF szlovéniai szervezete által megrendezett nemzetközi versenyen a házigazdák legjobbjai mellett több országból (Olaszország, Belgium, Románia) is erős válogatott érkezett. A 24 fős magyar csapat tagjaként ott voltak egyesületünk versenyzői is, akik szépen helyt álltak.
A versenykiírás alapján volt olyan kategória, ahol 4 versenyzőnk is indult, amelyből hárman a legjobb négy közé kerültek.Tóth Luca 1. helyen, Zsebők Cintia 3.helyen, Tóth Anna 4.helyen zárta a versenyt. Gáncs Adrienn a haladók között 3. helyen végzett.
A fiúk is szépen versenyeztek és a népes mezőnyben is dobogóig meneteltek. Tóth Balázsnak 3. hely jutott, míg Gáncs Dávid a saját korosztályában 3., a nagyobbak között 4. helyen végzett.
A magyar csapat összeségében is szépen szerepelt és a második legeredményesebb csapat lett. Lovász György a SKIF Magyarországi Szervezetének vezetője és Gáncs Krisztián egyesületünk vezetője végig bíráskodta a napot. A verseny jó tapasztalat szerzési lehetőség volt a gyerekek számára a jövő évi SKIF Európa Bajnokság előtt.