Ma sikeresen megrendeztük az első Csak 100 méter! futóversenyt. 46 bátor és ügyes versenyző vágott neki az 1000 méteres távnak, amelyben 100 méter szintemelkedés volt. Egy kis rávezetés után a sípálya tetejéig kellett futni. Tegnap estére intéztünk egy kis viharos szelet és esőt, hogy a pálya tiszta és pormentes legyen. Reggelre bár kicsit hűvös, de napsütéses idő lett. Igazán tökéletes futáshoz.

3 Deák Ágnes 00:12:39
Köszönjük a segítőknek, támogatóknak hogy mellénk álltak és létrejöhetett ez a verseny.
Abdai Zsolt Önkormányzati képviselőnek, aki az Ifjúsági, Turisztikai és Sport bizottságának elnöke is
Aramis Moa Pizzéria Pubnak a hely biztosításáért
RLAN INTERNETnek az internet elérésért és az időmérés üzemeltetéséért
Sportfelügyelet Sopron az egész éves támogatásért
Jövőre újra megrendezzük. Addig átbeszéljük, mit lehetne jobban csinálni és a titeket is megkérdezünk majd.
Találkozunk három hét múlva a 15. Soproni TÁVlatok Túra-és terepfutás 2024 eseményen.
Gratulálunk mindenkinek!

Egy kis csapattal részt vettünk a Paddy Sportegyesület Szent Patrik-napi jótékonysági futásán/sétáján. Gyönyörű tavaszi időben teljesítettük a 2 illetve 4 kilométeres távot.

2022. október 22-én rendezték meg a IV. Ultrabalaton Trail terepfutó versenyt. Sikeresen beértünk a célba 14:00:12-es időeredménnyel. 115 kilométer letudva délelőtt gyönyörű napsütésben, délután pedig egy alapos esőben.
Gratulálunk minden teljesítőnek!

Ma rendezték a GYSEV 150 félmaratont Wulkaprodersdorf és Sopron közötti 22 kilométeres távon. Egyesületünk az ágfalvi frissítő és váltópont üzemeltetését vállalta és egy 4 fős váltóval indult is a versenyen. A Lederer Ildikó, Kőműves Renáta, Lederer György és Gáncs Krisztián alkotta csapat az előzetes elvárásokat túlteljesítve sikeresen célba ért.
Gratulálunk minden futónak!

2022. május 1-én 22:05:57-es idővel sikeresen befejeztük az idei Ultrabalaton 210 kilométeres körét. A csapat tagjai és segítői: Gáncs Krisztián, Lederer György, Lederer Ildikó, Poschné Ani, Gyűrű Bernadett, Lipták Viktória, Fehér Csaba, Foki Péter, Szedenics Zsolt, Kovács Edith, Tóth Gergely, Foki Péter és Gáncsné Halász Edit voltak.

Gratulálunk minden teljesítőnek

Gyönyörű napsütésben teljesítettük a Zimankó Kupa Tájfutó verseny családi kategóriáját. 5 ponton ellenőrző pontot kellett megkeresni a 3 kilométeres távon. Vasárnapi délelőtti programnak tökéletes volt.

Ultrabalaton Trail 115km a Balaton felvidéken teljesítve. Szuper hangulat, szuper csapat!

XV. Ultrabalaton 216 kilométeres távja sikeresen teljesítve 22:08:43-as köridővel. Szuperul ment a csapat és mindenki kivette a dolgát a munkából. Volt aki több mint 40 kilométert, de volt aki csak 4.7kilométert futott.
Gratulálunk minden Ultrabalaton indulónak!

Idén második alkalommal rendezték meg az Burger King Ultrabalaton TRAIL futóversenyt a Balaton felvidéken. A 109 kilométeres távnak 9 fős csapatban vágtunk neki. Mivel a felkészülés nem volt ideális (sérülések, utolsó pillanatban csapattag cserék) úgy vágtunk neki, hogy nem számít az eredmény, de a célba befutunk. Ehhez képest fantasztikusan küzdött mindenki a hidegben. Voltak szakaszok amelyeket gyorsan leküzdöttünk, de volt pár, ahol keményen meg kellett küzdeni az emelkedőkkel, csúszós erdei utakkal, ösvényekkel.
Fantasztikus napot töltöttünk el végig jó hangulatban.